Tickets.png
Skip je zoektocht naar een bob!

Ook dit jaar hebben we 2 bus routes naar ons festivalterrein voorzien. Geen bob? Geen nood, Tucana Festival Travel brengt je veilig naar Maze Festival.

We hebben aparte bus vouchers voorzien. Deze vouchers zijn enkel geldig als opstapbewijs voor de bus travel en zijn dus geen geldig toegangsticket voor Maze Festival. Busvouchers zijn makkelijk apart te kopen voor je plaatsje heen en terug.

BUS 1 :

 

1. Hasselt (bushalte Kolonel Dusartplein) 14:00u

2. Zonhoven (bushalte Donkweg) 14:15u

3. Houthalen (carpoolparking) 14:25u

4. Genk (station) 14:45u

5. As (bushalte Sint-Theresiakerk As) 15:05u

6. Opglabbeek (bushalte Dorpsplein) 15:15u

7. Neeroeteren (bushalte Neeroeteren dorp) 15:30u

8. Maaseik (Maze Festival Heerenlaakweg) 15:45u

BUS 2 :

 

1. Bilzen (Mc Donalds, Tongersestraat 83) 14:00u

2. Riemst (Aldi, Maastrichtersteenweg 24) 14:15u

3. Maastricht (station, Stationsplein 29) 14:35u

4. Lanaken (Cultureel Centrum, Aan de Engelse Hof 10) 14:55u

5. Maasmechelen (carpool, N78) 15:10u

6. Lanklaar (bushalte N78 Vastgoed BVBA, rijksweg 235) 15:25u

7. Maaseik (Maze Festival Heerenlaakweg) 15:45u

Alle autocars vertrekken om 14u00 bij de eerste opstapplaats.

De autocar zal om 2u30 vertrekken vanaf Maze Festival (Heerenlaakweg).

TUCANA FESTIVAL TRAVEL VOORWAARDEN:
 

- Het is strikt verboden te roken in de autocar.

- De aanwijzingen van de buschauffeur dienen strikt te worden opgevolgd.

- Indien er gebraakt wordt in de autocar, wordt er € 50,00 schoonmaakkosten aangerekend.

- Afval dient gedeponeerd te worden in de afvalzakken.

- Het toilet dient te worden gebruikt al zittend zowel voor mannen als voor vrouwen.

- Het is niet toegestaan om rond te lopen in de autocar.

- De gordel dient verplicht gedragen te worden in de autocar.

- Het is niet toegestaan om te gaan staan op de zetels in de autocar.

- Schades, vernieling aan de autocar dienen direct bij de chauffeur te worden afgerekend.
- Gevonden voorwerpen zullen door TFT 2 maanden bewaard worden.